Seadmete hooldus ja remont
asterek2

Seadmete hooldus ja remont

KONTROLL

  • punkt-, joon- ja ristlaser                  10,00€
  • pöördlaser                                          20,00€
  • toru- ja kaldelaser                             40,00€
  • optiline nivelliir                                 10,00€
  • teodoliit                                               hinnapakkumise alusel (tehases)

JUSTEERIMINE JA REMONT         35,00€

Juhul kui remondimaksumus ületab 50€ piiri, teavitatakse sellest klienti, et kooskõlastada remondi jätk ning vajalike varuosade hind.

DEFEKTEERIMINE                              15,00€

Juhul kui kontrolli ja vea tuvastamiseks kulunud aja jooksul selgub, et seadet ei õnnestu remontida ja /või pole remont mõtekas, tasub klient defekteerimistasu. Defekteerimistasu tuleb tasuda ETTEMAKSUNA SULARAHAS v.a. firmadest püsikliendid. Remondi võimalikkuse puhul tehakse hiljem tasaarveldus.

Toote kirjeldus

Remonditööde tellimusel vormistatakse kliendi seadmele kahepoolne hooldusakt, mille kollane koopia tuleb säilitada, sest selle alusel väljastatakse remonditöö läbinud seade kliendile.

Tähelepanu! Kuppari Trade OÜ säilitab remonditud ja/või defekteeritud, kuid väljalunastamata seadet kuni 3 kuud, seejärel seade utiliseeritakse ja koostatud remondi/justeerimise arve annulleeritakse ning klient kaotab selle tagasinõudmisõiguse! Klienti teavitatakse sellest e-posti või telefoni teel.

Seadme remondi (k.a. garantiiremont) tähtaeg on eesmärgina kuni 2 tööpäeva sõltuvalt järjekorrast ja varuosade saadavusest. Loodame Teie mõistvale suhtumisele kui remondiaeg on siiski pikem.